Ballina Showbiz Fero dhe Arbenita prindër për herë të parë, del fotoja e modeles...

Fero dhe Arbenita prindër për herë të parë, del fotoja e modeles me barkun e rrumbullakosur

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Fero dhe Arbenita prindër për herë të parë, del fotoja e modeles me barkun e rrumbullakosur

Ditën e djeshme, Arbenita dhe Fero njoftuan se janë martuar. Ishte modelja që ndau në rrjetet sociale një foto pranë reperit, duke njoftuar se i kanë dhënë fund beqarisë.

“Të sapomartuar”, shkruante ajo krahas fotos.

Ndërsa sot “Iconstyle” ka siguruar një foto të plotë nga ceremonia dhe në sy bie barku i rrumbullakosur i Arbenitës. Në këtë mënyrë janë konfirmuar edhe thashethemet, ku modelja përflitej se ishte në pritje të ëmbël.

Bukuroshja shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë të kuq, pranë njerëzve të dashur. Ndërsa çifti nuk kanë reaguar ende rreth këtij lajmi të ëmbël.

Fero dhe Arbenita prindër për herë të parë, del fotoja e modeles me barkun e rrumbullakosur
Zenilda Beqaj

---- ----
----
----- ----
-----