Ballina Showbiz Fero dhe Arbenita po martohen, ‘nusja’ jep lajmin e madh?

Fero dhe Arbenita po martohen, ‘nusja’ jep lajmin e madh?

169
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto me Feron ku ka vendosur figurën e nusës dhe dhëndrit.

A thua Arbenita po tregon se ata do të martohen!?/ORAinfo/

---- ---- ----
-----