Ballina Lajme Bota/Rajoni Fenomen i çuditshëm/ Stuhia “Ciara” ndryshon rrjedhën e Ujëvarës

Fenomen i çuditshëm/ Stuhia “Ciara” ndryshon rrjedhën e Ujëvarës

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në Skoci gjatë stuhisë Kiara ku era e fortë i ka ndryshuar rrjedhën ujëvarës.

Ngjarja ka ndodhur në Campsie Fells dhe për disa çaste ujëvara nuk ka rrjedhur për poshtë por për lart. Ky rast ka treguar edhe fuqinë që ka pasur stuhia Kiara që shkaktoi 3 të vdekur në Mbretërinë e Bashkuar dhe disa të tjerë në Europë.

---- ----
----
-----
-----