Ballina LifeBizare Femrat çmenden pas tij, kjo është bashkëshortja e arabit më të bukur...

Femrat çmenden pas tij, kjo është bashkëshortja e arabit më të bukur në botë

263
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fotografi dhe modeli Omar Borkan Al Gala njihet pothuajse në gjithë botën. Për shkak të bukurisë, Arabia Saudite e ka përzënë.

Numëron më shumë se 1 milionë ndjekës në ‘Instagram’ dhe është mjaft i pëlqyer, sidomos për adhurueset femra.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten. Por ndjekësit nuk e kanë konsideruar të bukur atë, krahasuar me bukurinë e Omar.

---- ---- ----
-----