Ballina Showbiz Femra më s*ksi në botë “djeg” rrjetin me fotot provokuese (FOTO)

Femra më s*ksi në botë “djeg” rrjetin me fotot provokuese (FOTO)

318
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian njihet si femra më seksi në botë, dhe herë pas here e tregon me fakte se ka një trup që çdo femër mund t’ia ketë zili.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa është fotografuar me një fustan të mëndafshtë të “Roberto Cavalli”-it.

39-vjeçarja duket mjaft elegante me fustanin e gjatë që i tregonte mjaft bukur gjoksin. Ndërkohë për ta kombinuar, ajo mbante një palë syze dhe një palë vëthë të mëdhenj.

Kim ka zbuluar se këto fotografi janë realizuar për dokumentarin e saj 2-orësh të quajtur: “Kim Kardashian West: The Justice Project”.