Ballina Showbiz Fëmijët i bëjnë surprizë Violetës, këngëtarja nuk përmbahet në reagimin

Fëmijët i bëjnë surprizë Violetës, këngëtarja nuk përmbahet në reagimin

293
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përfundon ndeshja, Kosova pëson humbje ndaj Sllovenisë

Violetë Kukaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Përfundon ndeshja, Kosova pëson humbje ndaj Sllovenisë

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku tregon se fëmijët i kanë dhuruar një buqetë me lule.

E këtë moment Violeta nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Përfundon ndeshja, Kosova pëson humbje ndaj Sllovenisë

---- ----
----
----- ----
-----