Ballina Showbiz Fëmijët e Shyhretes po e duan shumë nënën, shikoni çka bëjnë për...

Fëmijët e Shyhretes po e duan shumë nënën, shikoni çka bëjnë për të

17
SHPËRNDAJE

Shyhrete Behluli është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

U bë e njohur qysh në daljen e parë dhe që nga atëherë ëhstë shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Shumë të komentuar janë edhe famija e saj e sidomos fëmijët e saj.

Sot, djali dhe vajza e kanë marrë për shëtitje Shyhreten dhe Engji nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment me ndjekësit./ORAinfo/