Ballina Showbiz Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në...

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

284
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Edhe pse fëmija e saj janë rritur dhe janë bërë gati për martesë, Xhbanja po duket si një çikë 20 vjeçare.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e goxha provokuese.

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin

Në këto pamje ‘Xhbanja’ po duket shumë hot. /ORAinfo/

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin

---- ----
-----