Ballina Lajme nacionale Fëmija që vdiq sot në Fushë Kosovë ishte jetim, ja kush ishte...

Fëmija që vdiq sot në Fushë Kosovë ishte jetim, ja kush ishte ai

463
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një fëmijë i moshes 13 vjeçare është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’.

Indeksonline ka mësuar që 13 vjeçari i vdekur ishte jetim. Inicialet e tij ishin K.I.
Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti për Indeksonline ka konfirmuar vdekjen e të miturit.

“Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, ne rrugën Xhemajl Mustafa ne Fushë Kosovë, ndodhet një person i shtrirë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ekipi mjekësor , i cili ka konstatuar vdekjen e viktimes mashkull (i mitur)” ka thënë Ahmeti.

Shkaqet e vdekjes ende nuk dihen.

---- ----
----
-----
-----