Ballina Showbiz Fejohet Shpat Kasapi, publikon foto nga ceremonia

Fejohet Shpat Kasapi, publikon foto nga ceremonia

243
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Atletico Madrid vihet pas mbrojtësit të Arsenalit

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar.

Përveç muzikës, ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Shpati ka publikuar një foto kun a ka prezantuar me të dashurën e tij.

Sot, çifti janë fejuar dhe Shpati nuk ka hezituar të ndajë një imazh nga ceremonia./ORAinfo/

Atletico Madrid vihet pas mbrojtësit të Arsenalit

Postimi Fejohet Shpat Kasapi, publikon foto nga ceremonia u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----