Ballina Lajme nacionale Fatmir Limaj synon të arrijë edhe një koalicion parazgjedhor

Fatmir Limaj synon të arrijë edhe një koalicion parazgjedhor

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fatmir Limaj takohet me Lëvizjen për Bashkim, flasin për koalicione.

Kryetari i Nismes, Fatmir Limaj është takuar mbrëmjen e sotme me Valon Muratin, kryetar të partisë Lëvizja për Bashkim.

Limaj pas takimit ka thënë se ky takim ishte mes miqsh të vjetër dhe se aty u diskutuan mundësitë për bashkëpunim.

“Bëmë një analizë te ngjarjeve. Ne mendojmë se kemi mjaft hapësirë për bashkëpunim ndërsa sa u përket koalicioneve, do ta shohim në vazhdim”, tha Limaj para medieve

---- ----
----
----- ----
-----