Ballina Showbiz Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga...

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mungon Klopp, këto janë 10 të nominuarit për çmimin trajneri i shekullit

U largua nga emisioni për shkak të tij, Fationi bën deklaratën e papritur për Anën.

----

Moderatorja Bora Zemani njoftoi këtë të hënë se Ana e ka braktisur emisionin “Përputhen”.

Ana u largua që të premten, pas takimit të Melisës dhe Fationit dhe nuk dihet nëse ka ndërmend të kthehet sërish.

Mungon Klopp, këto janë 10 të nominuarit për çmimin trajneri i shekullit

Javën e kaluar Ana u shfaq e prekur dhe e lënduar, duke refuzuar të flasë me stafin.

Por çka mendon Fationi lidhur me këtë situatë? Në episodin e sotëm ai u shpreh se Ana është një njeri i rëndësishëm për të.

“Ana është një person shumë i rëndësishëm, pavarësisht është me mua, s’është me mua, unë gjithmonë kam respektin ndaj asaj”, tha ai.

“Unë këtu nuk kam ardhur për Anën. Kam ardhur për të gjitha gocat, për t’i njohur të gjitha karakteret. Unë Anës as nuk i kam dhënë shpresa, as nuk më ka dhënë shpresa, përkundrazi. Jemi ftohur aq shumë me njëri-tjetrin, sa e kanë kuptuar të gjithë. Respektin e kam, gjithmonë e kam respektuar në maksimum. Unë nuk mund të ndruhem, dhe të mos dal me vajzat e tjera se mërzitet Ana dhe të mos jem unë Fationi”, u shpreh Fationi.

Mungon Klopp, këto janë 10 të nominuarit për çmimin trajneri i shekullit

----- ----