Ballina Lajme nacionale Famlija Klinaku ekskursion në disa vende të Kosovës

Famlija Klinaku ekskursion në disa vende të Kosovës

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Familja Klinaku nga Vushtrria, gjatë ditës së sotme ka organizuar eksursione në disa vende të Kosovës.

Siç njoftohet në faqen e tyre në Facebook, eksursionet janë organizuar duke nisur nga Prekazi e me pas te Ujvara e Drinit dhe Shpella e Radacit duke e përfunduar viziten në Lidhjen Shqiptare të Prizrenit!

Postimi plotë:

Familja KLINAKU sot me datë 27/10/2019, organizoj eksursion ne disa vende te Kosoves duke nisur nga Prekazi Legjendar i Adem Jasharit me pas bukurit natyrore te Ujvara e Drinit dhe Shpella e Radacit duke e përfunduar viziten në Lidhjen Shqiptare të Prizrenit! /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----