Ballina LifeBizare Familja e Gani GECIT bëhet me dhondër nga Tërnoci i Madh

Familja e Gani GECIT bëhet me dhondër nga Tërnoci i Madh

2439
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gani Geci ish bashkëpuntor i Ibrahim Rugovës, ka lajmruar se familja Geci ka lidhur miqësi me familjen Ramadani nga Tërnoci i Madh.

Postimi i plotë i Gani Gecit:

Sot, me datën 05.02 .2020 familja e Bajraktarit të Llaushës përkatsisht vllau ynë Nebih Geci lidhë miqësi të re me familjen Ramadani nga Tërnovci i madhë komuna e Bujanovcit Kosovë Lindore.

Qiftit të ri Rijad Ramadanit dhe Fatjona Gecit i urojm fat dhe trashigim.

Me respekt Vllezrit Geci.

---- ----
----
-----
-----