Ballina Showbiz Familja e Arianës po rritet, ajo ka një kërkesë urgjente për mikeshat...

Familja e Arianës po rritet, ajo ka një kërkesë urgjente për mikeshat e saj

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Shtatëzania duket se e ka lodhur Arianen e cila tani po kërkon një punëtore që do ta ndihmonte atë në punët e shtepisë.

Ajo për këtë ka kërkuar nga shoqet e saj që ta ndihmojnë atë në gjetjen e një personi e cila jo vetëm që do t’ia pastronte shtëpinë, por do të bëhej edhe një shoqe e mirë e Arianes. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----