Ballina Showbiz Fama e moderatores Viola Spiro i kalon kufinjtë, ja çfarë shkruajnë mediat...

Fama e moderatores Viola Spiro i kalon kufinjtë, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fama e moderatores sportive Viola Spiro i ka kaluar kufijtë. Ajo është bërë tashmë e njohur dhe në vendin fqinj, Maqedoni.

Agjencia e njohur e lajmeve, “Kurir”, i ka dedikuar një artikull të veçantë moderatores simpatike. “Bombë e vërtetë: Për shkak të kësaj moderatoreje të gjithë shqiptarët ndjekin një emision sporti”, shkruhet në titullin e artikullit.

Në të thuhet se Viola është një nga prezantueset më të komentuara në Shqipëri dhe se biondja magjepsëse është e njohur për bukurinë e saj natyrale.

Në artikull shkruhet se emisioni që ajo drejton “Sport Plus” shihet edhe nga ata që nuk janë të interesuar për sportin, vetëm për të shijuar bukurinë e saj.

The post Fama e moderatores Viola Spiro i kalon kufinjtë, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----