Ballina Showbiz Exhe në lidhje me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, këtë...

Exhe në lidhje me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, këtë s’do ta besoni

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afra Saracoglu dhe Çaglar Ertugrul janë dy aktorë shumë të pëlqyer nga kinematografia turke.

Ata rrëmbyen rolet e ‘Exhesë’ dhe të ‘Jagizit’ në serialin tejet të pëlqyer, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jashtë serailit ata janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private madje edhe për një lidhje të mundshme më shumë se shoqërore.

Kjo po diskutohet shumë nga mediet turke e së fundi Exhe edhe i ka bërë një koment në Instagram Jagizit ku ka treguar se po ‘çmendet’ pas tij./ORAinfo/

---- ---- ----
-----