Ballina Showbiz Esmerada ishte aktorja më e bukur meksikane, e pabesueshme si është bërë...

Esmerada ishte aktorja më e bukur meksikane, e pabesueshme si është bërë tani

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leticia calderon është një prej aktoreve më të dashura nga serialet latino-amerikane.

Ishte roli i ‘Esmeraldës’ ai që e bëri tejet të pëlqyer në pothuajse gjithë botën, përcjell ORAinfo.

Tani kanë kaluar shumë vite që nga seriali e me kohën ka ndryshuar edhe ajo.

Ajo tani është 51-vjeçare dhe nuk po njihet më./ORAinfo/

---- ---- ----
-----