Ballina Lajme nacionale Eskalojnë masazhet në Prishtinë – festojeni Bajramin me magjinë e vajzave ‘provokatore’

Eskalojnë masazhet në Prishtinë – festojeni Bajramin me magjinë e vajzave ‘provokatore’

102
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njëra nga qendrat e masazhit në Prishtinë po shfrytëzon edhe festën e Fitër Bajramit që për këtë festë të mbledhë sa më shumë klientë.

Qendra e masazhit ka sponsorizuar në Facebook një postim ku mes tjerash shihen edhe disa vajza me veshje provokative si ftesë për ta festuar Bajramin, shkruan Insajderi.

⭕ Urime festa te gjithe atyre qe e festojne!

🛑 Tag Shokun qe ka nevoje per nje super masazh.

Gjithe ata qe ndjejne veten te lodhur beni dhurate vetes tuaj apo shokut dhe njera nga vajzat !

telefonates tuaj!”, shkruan kjo faqe në llogarinë e saj në Facebook.

---- ----
-----