Ballina Lajme nacionale Eskalojnë masazhet në Prishtinë – festojeni Bajramin me magjinë e vajzave ‘provokatore’

Eskalojnë masazhet në Prishtinë – festojeni Bajramin me magjinë e vajzave ‘provokatore’

96
SHPËRNDAJE

Njëra nga qendrat e masazhit në Prishtinë po shfrytëzon edhe festën e Fitër Bajramit që për këtë festë të mbledhë sa më shumë klientë.

Qendra e masazhit ka sponsorizuar në Facebook një postim ku mes tjerash shihen edhe disa vajza me veshje provokative si ftesë për ta festuar Bajramin, shkruan Insajderi.

Urime festa te gjithe atyre qe e festojne!

Tag Shokun qe ka nevoje per nje super masazh.

Gjithe ata qe ndjejne veten te lodhur beni dhurate vetes tuaj apo shokut dhe njera nga vajzat !

telefonates tuaj!”, shkruan kjo faqe në llogarinë e saj në Facebook.

-----