Ballina Showbiz Është super s*ksi, por këngëtarja shqiptare ka vendosur që të bëjë një...

Është super s*ksi, por këngëtarja shqiptare ka vendosur që të bëjë një ndërhyrje në trup (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Lindita Halimi, i ka lënë të gjithë pa fjalë me fizikun e saj pasi humbi kilogramët e tepërt. Pas rënies drastike në peshë, trupi i saj pësoi ndryshim drastik dhe të gjithë e pëlqyen.

Tashmë ajo është e fiksuar pas palestrës, aty ku kalon një pjesë të madhe të kohës. Madje duket se ‘fiksimi’ i saj ka arritur deri në atë pikë, saqë Linda ka vendosur të bëjë ndërhyrjen e parë kirurgjikale, për të përmirësuar pamjen e saj.

Përmes një postimi në “Instastory”, ajo ka treguar se ka vendosur të bëjë ndërhyrje, por s’e ka treguar akoma cilën pjesë mes vitheve dhe gjoksit.

Ajo ka lënë fansat ta gjejnë se në cilën pjesë të trupit do të jetë ndryshimi, ndërsa ne u bëmë kuriozë ta shohim sa më shpejt këngëtaren me pamjen e saj të re.

---- ----
-----