Ballina Showbiz Është nënë e tre fëmijëve, por Njomza lë nën ‘hije’ të gjitha...

Është nënë e tre fëmijëve, por Njomza lë nën ‘hije’ të gjitha me pamjen

79
SHPËRNDAJE

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është zbukuruar për të shkuar në dasmë.

E me këtë pamje duket se i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/