Ballina Lajme nacionale Është në gjendje kome, kërkohet ndihmë për Bedri Kadrinë

Është në gjendje kome, kërkohet ndihmë për Bedri Kadrinë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bedi Kadira, është në gjendje të rëndë.

Familjarët e Bedri Kadrisë kanë kërkuar ndihmë financiare nga qytetarët për shërimin e djalit të tyre.

Bedri Kadria si pasojë e një aksidenti me motoçikletë ka mbetur i palëvizshëm dhe aktualisht ai është në gjendje kome. Ai gjendet në njërin nga spitalet në Maqedoninë e Veriut dhe shuma të cilën e kërkon spitali për trajtimin e tij është e papërballueshme për familjen.

Në ndihmë të Bedri Kadrisë, kanë dalë edhe grupi “Marakli t’kerreve”, të cilët kanë organizuar një takim, i cili do të mbahet sonte në orëm 19:00 në Veternik, ku do të mblidhen fondet për të.

Më poshtë informatat e nevojshme se si mund ta ndihmoni Bedri Kadrinë:

---- ----
----
----- ----
-----