Ballina Showbiz Është martuar me një turk, por ja çfarë vendimi ka marrë Almeda

Është martuar me një turk, por ja çfarë vendimi ka marrë Almeda

136
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është femra më e komentuar në Turqi.

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, para një muaji u bënë prindër për herë të parë.

Çifti i njohur u bekua me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Efehan.

Sot, ndjekësit e Almedës në Instagram i parashtruan pyetje të shumta asaj lidhur me shtatzaninë, lindjen dhe kujdesin ndaj Efehanit, të cilave ajo iu përgjigj pa hezitim. Ndër pyetjet e shumta ishte edhe ajo se a do t’ia mësojë gjuhën shqipe djalit, sa kilogramë i ka shtuar gjatë shtatzanisë, kujt i ka ngjarë Efehani.

Almeda u zotua se djalit të saj se do t’ia mësojë gjuhën shqipe.

---- ---- ----
-----