Ballina Showbiz Është grimere vetë, Njomza befason me grimin në dasmë

Është grimere vetë, Njomza befason me grimin në dasmë

96
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njomza Martinaj është një emër shumë i njohur në publik.

Ajo është vajza e madhe e Shyhrete Behluli dhe një grimere shumë e zonja, përcjell ORAinfo.

Përveç për punën e saj, Njomza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë e ajo që mori gjithë vëmendjen është grimi i cili duket se nuk është ashtu siç jemi mësuar ta shohim Njomzën./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----