Ballina Showbiz “Është e vështirë të jesh gruaja e…”, Erjona Sulejmani flet për futbollistët:...

“Është e vështirë të jesh gruaja e…”, Erjona Sulejmani flet për futbollistët: Shumë prej tyre janë gej

176
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, tërheq shpeshherë vëmendjen e të gjithëve me deklaratat e ndryshme që bën nëpër intervista.

Ish-bashkëshortja e futbollistit të njohur, Blerim Xhemajli, ka dhënë së fundmi një intervistë për një media serbe, shkruan “The Sun”. Në këtë intervistë, Erjona ka thënë për të disatën herë se shumë prej futbollistëve janë homoseksualë dhe se ata kanë frikë ta pranojnë.

“Nuk e di pse homoseksualiteti është akoma problem në ditët e sotme. Unë mendoj se kjo do të ndryshojë. Ka shumë homoseksualë në futboll”, është shprehur modelja.

Ndërsa në lidhje me jetën e saj private, modelja seksi është shprehur se “sot është një femër e lirë dhe e lumtur”.

“Sot jam një femër e lirë dhe e lumtur sepse të jesh gruaja e një futbollisti është tepër e vështirë. Mospërfillja është e madhe, po ashtu duhet të ndryshosh shpesh shtëpi dhe profesion”, ka thënë ajo.

---- ----
----
-----
-----