Ballina Showbiz “Është dashuria ime e re”, familja e Marinës dhe Getoarit sapo u...

“Është dashuria ime e re”, familja e Marinës dhe Getoarit sapo u shtua me anëtarin e ri (FOTO)

178
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tashmë ata janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyr e të komentuar në showbiz-in shqiptar.

----

Është fjala për moderatoren Marina Vjollca dhe reperin e njohur, Getoar Selimi.

Ata janë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku sigurisht nuk mungojnë fotot me njëri-tjetrin. Por së fundmi, ata kanë menduar që familja e tyre të zgjerohet me një anëtar të ri dhe nuk mund të ishte më i adhurueshëm se kaq.

Ajo quhet Mini dhe është një mace e bukur ngjyrë gri e racës “British shorthair”.

“Mini është dashuria ime më e re”, ka shkruar Marina Vjollca te postimi që ka hedhur në “Instastory”. Ajo ka zbuluar se macen e ka dhuratë nga një mikeshë e saj, e cila e ka etiketuar.

“Të dua shumë shpirti im. Më ke bërë pafund happy”, është shprehur Marina për të.

 

----- ----