Ballina Showbiz Është bërë vjehërr, por me këtë pamje Remzia po duket si nuse...

Është bërë vjehërr, por me këtë pamje Remzia po duket si nuse e re

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është një prej kënëgëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo për vite i solli publikut vetëm këngë që u bënë pjesë e gëzimeve të tyre familjare, përcjell ORAinfo.

Remzie Osmani shquhet edhe për thjeshtësinë dhe elegancën që e rrezaton në çdo paraqitje.

Së fundi, ajo ka shkuar në një intervistë dhe me këtë veshje po i sfidon edhe nuset e reja./ORAinfo/

---- ---- ----
-----