Ballina Showbiz Ermali ka dalë me gruan, Ariana rrëmbën gjithë vëmendjen

Ermali ka dalë me gruan, Ariana rrëmbën gjithë vëmendjen

57
SHPËRNDAJE

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata para pak javëve janë bërë prindër për herë të katërt, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar një foto ku shihet se kanë dalë në mbrëmje e të gjithë vëmendjen e rrëmben Ariana me pamjen./ORAinfo/