Ballina Showbiz Ermali dhe Ariana kanë dalë bashkë, ajo ‘çuditi’ të gjithë me veshjen

Ermali dhe Ariana kanë dalë bashkë, ajo ‘çuditi’ të gjithë me veshjen

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana së shpejti do të behen prindër për herë të katërt.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Ariana ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë bashkë për kafe, mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është fustani i saj jo i përshtatshëm për shtatzëna./ORAinfo/

---- ----
-----