Ballina Showbiz Ermali blen veturë të re super-luksoze, ky është ҫmimi marramendës i saj

Ermali blen veturë të re super-luksoze, ky është ҫmimi marramendës i saj

90
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ermali vazhdon të jetë ndër këngëtarët më të përfolur në publik.

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka bërë ngahera një jetë luksoze dhe blerja e tij më e fundit na e rikonfirmon statusin e tij ekonomik.

Me anë të një postimi në “Instagram”, Fejzullahu ka treguar se tanimë është i zoti i një automjeti të markës “Range Rover Sport (20017), që nuk kushton më pak se 66 mijë dollarë.

Duket se këngëtari kosovar është tepër i dhënë pas makinave, pasi edhe konçensionari ku ka blerë “Range Rover”in i ka kushtuar një postim dhe e ka cilësuar si klient të nderuar.

---- ----
----
----- ----
-----