Ballina LifeBizare “Erion Braçe mbi flamingon rozë”/ Rezart Veleshnja çmend rrjetin me imitimin e...

“Erion Braçe mbi flamingon rozë”/ Rezart Veleshnja çmend rrjetin me imitimin e radhës (Video)

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Aktori i njohur i Portokallisë, Rezart Veleshnja padyshim që është një talent. Këtë e dëshmon në çdo rol që merr përsipër, por së fundmi ai ka goditur me imitimin që i bën zv/kryeministrit Erion Braçe.

Në një postim të publikuar në Instagram, ai shihet duke imituar Braçen dhe sigurisht në plan të parë është flamingo.

Pas këtij postimi, Instagrami i aktorit është mbushur me komente pozitive dhe shumë komplimente. Ndjekësit i kanë kërkuar Veleshnjës që të risjellë edhe personazhe të tjerë.

---- ----
-----