Ballina Lajme nacionale Erërat e forta rrëzojnë lisin në kryeqytet, nuk ka të lënduar

Erërat e forta rrëzojnë lisin në kryeqytet, nuk ka të lënduar

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Një erë e fortë ka shkaktuar dëme në kryeqytet.

Pasditen e kësaj të premte si pasojë e erës së fortë një lis është rrëzuar në qendër të Prishtinës.

Lisi është rrëzuar përballë Stacionit Qendror të Policisë së Kosovës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë zjarffikësit dhe të njëjtit larguan lisin nga kjo pjesë e kryeqytetit, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

---- ----
-----