Ballina Showbiz Era tradhti, Khloe Kardashian heq unazën pas thashethemeve të fundit për partnerin

Era tradhti, Khloe Kardashian heq unazën pas thashethemeve të fundit për partnerin

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kanë rinisur sërish problemet mes Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është parë pa unazën gjigande prej diamanti pas thashethemeve se partneri i saj, me të cilin ka një vajzë, e ka tradhëtuar sërish. Thuhet se Thompson e ka tradhëtuar Khloe-n me modelen Sydney Chase.

Një copë toke e përafërt: Shkëmbi, që besohet të jetë nga partneri shumëvjeçar Tristan Thompson është hequr menjëherë pasi modelja Sydney Chase pretendoi se kishte fjetur me yllin e basketbollit në janar

Kjo e fundit gjatë një interviste tha: “Ai më tha se nuk ishte më në një lidhje, kështu që thashë në rregull. Ne biseduam, jemi shoqëruar shumë herë, kemi dalë së bashku, gjithçka.“, theksoi ajo duke shtuar më tej: ”Ndodhi dhe pastaj zbulova se ai nuk ishte beqar dhe e ndava.”

Asnjë përgjigje akoma: Tristan dhe Khloe ende nuk kanë komentuar pretendimet e Sidneit.  Parë me vajzën e tyre True në Prill

“Për të qenë të saktë, ne u takuam për herë të parë në 11 Nëntor dhe atëherë filloi gjithçka. Hera e fundit që kemi patur kontakte – përveç atëherë kur mësoi për intervistën – ishte një ditë pas festës së ditëlindjes së vajzës së tij, sapo u kthye në shtëpi nga Boston.”, është shprehur modelja më pas.

Ata kishin një gjë në rregull: Khloe dhe Tristan ishin të dashur me njëri-tjetrin në një episod të fundit të Keeping Up With The Kardashians

Khloe dhe Tristan nuk kanë reaguar ndaj këtyre pretendimeve të modeles. Këto akuza vijnë pak muaj pasi Kardashian konfirmoi ribashkimin me Tristan. Këto pretendime vijnë në një varg mashtrimesh të sportistit që kur filloi marrëdhënien me yllin televiziv. Në 2019, ai u përfshi në një skandal me shoqen më të ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods. /abcnews.al

Mirupafshim!  Khloe Kardashian duket se ka bërë një ndryshim në jetën e saj.  Në një video të re të shpërndarë në Historitë e saj në Instagram të Dielën, ylli televiziv, 36 vjeç, nuk kishte veshur atë unazë diamanti masiv në gishtin e dasmës

The post Era tradhti, Khloe Kardashian heq unazën pas thashethemeve të fundit për partnerin appeared first on Abc News.

---- ----
-----