Ballina Showbiz Era Istrefi shkëlqen në pefromancën e saj në “Air Albania Stadium”

Era Istrefi shkëlqen në pefromancën e saj në “Air Albania Stadium”

50
SHPËRNDAJE

Performanca e Erës në “Air Albania Stadium”.

Këngëtarja e njohur shqiptare , Era Istrefi, mbrëmë ka performuar në inaugurimin e “Air Albania Stadium” në Tiranë, shkruan rtv21.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi të cilën e ka shkrepur dje në stadium.

“Oh sa mirë me kon unë”, ka shkruar Era krahas fotografisë.

Loja e parë debutuese në stadiumin e ri u zhvillua ndërmjet Shqipërisë dhe Francës.

Shqipëria ka mbyllur me humbje kualifikimet në Euro 2020, pasi u mposht nga Franca me rezultat 0-2.