Ballina Showbiz Enis Bytyqi ka dalë me gruan, ajo sfidon të gjitha me pamjen

Enis Bytyqi ka dalë me gruan, ajo sfidon të gjitha me pamjen

119
SHPËRNDAJE

Enis Bytyqi është një këngëtar shumë i dashur për publikun kosovar.

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Enisi tani është i martuar dhe gruaja e tij është po aq i përfolur sa ai.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me gruan dhe sigurisht është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/