Ballina Showbiz Eni shkon në dasmë, me këtë fustan i ‘shashtris’ të pranishmit

Eni shkon në dasmë, me këtë fustan i ‘shashtris’ të pranishmit

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e shumë pëlqyer shqiptare, Eni Koci ka qenë e ftuar në një dasmë.

Ajo ka postuar disa fotografi nga dasma, ku shfaqet super joshëse, përcjell ORAinfo.

E veshur me një fustan të gjatë dhe provokues, Eni ka marrë vëmendjen e gjithë dasmorëve.

Me këtë pamje ajo ka ‘shkrirë’ edhe të fejuarin e saj, Genc Prelvukajn. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----