Ballina Showbiz Eni marton vëllaun, duket si “kukull” me fustanin e saj

Eni marton vëllaun, duket si “kukull” me fustanin e saj

169
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sezoni i dasmave ka filluar.

Këngëtarja e shumë pëlqyer shqiptare, Eni Koci ka martuar vëllain e saj.

Ajo ka postuar disa fotografi nga dasma, ku bashkë me partnerin e saj, këngëtarin kosovar Genc Pervlukaj, dukeshin për mrekulli.

Eni në postimin e fotografisë ka shkruar:

“Një burrë i vërtetë dhe një grua e vërtetë bëjnë një ekip së bashku. Ata kurrë nuk heqin dorë nga njëri-tjetri “

Ndryshe Eni dhe Genci pas një lidhje të gjatë janë fejuar.

---- ---- ----
-----