Ballina Showbiz Eni Koçi me urim të veçantë për ditëlindjen e Gencit

Eni Koçi me urim të veçantë për ditëlindjen e Gencit

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Genc Prelvukaj sot feston ditëlindjen e 38-të.

Në këtë ditë kaq të rëndësishme për të Genci mori urime të shumta nga miq e familjarë, përcjell ORAinfo.

E urimin më të bukur duket se e ka marrë nga e dashura e tij, këngëtarja Eni Koçi.

Eni ka publikuar foton dhe mbishkrimin për të veçantë për të./ORAinfo/

---- ---- ----
-----