Ballina Showbiz Eni Cobani: Po behet çdo dite dhe me e veshtire tu besosh...

Eni Cobani: Po behet çdo dite dhe me e veshtire tu besosh njerezve…

13
SHPËRNDAJE

Eni Cobani ka publikuar nje shprehje te diskutueshme ne rrjetet sociale ne lidhje me realitetin dhe gjendjen qe po kalon shoqeria shqiptre sot.

“Po behet çdo dite dhe me e veshtire tu besosh njerezve. Mbaj mend se nje mendje negative nuk te fal dot nje jete pozitive”, shkruan Eni Cobani.

Prej vitesh ajo tashme eshte e angazhuar ne ndermjetesimin e konflikteve te ndryshme ne vend.

The post Eni Cobani: Po behet çdo dite dhe me e veshtire tu besosh njerezve… appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

----- ----- ----- -----