Ballina Showbiz Engjit ia ‘zgjati’ motra flokët deri në fund të shpinës, shikoni ҫfarë...

Engjit ia ‘zgjati’ motra flokët deri në fund të shpinës, shikoni ҫfarë bëri tani

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engji po di të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Engji tani posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot motra e saj ia ka zgjatur flokët deri në fund të shpinës dhe po duket mjaftë bukur.

Tashmë Engji nuk po ndalet me postime, e një të tillë e ka bërë edhe pak minuta më prë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----