Ballina Showbiz Engjin e ka grimosur motra, por ka diçka që i ‘habiti’ të...

Engjin e ka grimosur motra, por ka diçka që i ‘habiti’ të gjithë

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Sot, ajo është bërë rregulluar te motra mirëpo, duket se grimi që i ka bërë Njomza nuk po i shkon shumë asaj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----