Ballina Showbiz Engjin e ka bërë motra si ‘Barbi Kukull’, shikoni reagimin e saj...

Engjin e ka bërë motra si ‘Barbi Kukull’, shikoni reagimin e saj kur e pa vetën në pasqyrë

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Motra e këngëtares kosovare martohet në kohë pandemie, shikoni si po duket me vello e duvak

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

----

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet motra e saj ia ka rregulluar flokët dhe Engji është ndarë shumë e kënaqur me punën e saj./ORAinfo/

Motra e këngëtares kosovare martohet në kohë pandemie, shikoni si po duket me vello e duvak

----- ----