Ballina Showbiz Engjin e bën motra ‘nuse’, por ku është nisur kështu vajza e...

Engjin e bën motra ‘nuse’, por ku është nisur kështu vajza e Shyhretes

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Majlinda zbukurohet për të dalë në mbrëmje, provokon rëndë me këtë veshje

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se motra e ka rregulluar si nuse.

E si duket Engji është nisur për në festë me këtë pamje./ORAinfo/

Majlinda zbukurohet për të dalë në mbrëmje, provokon rëndë me këtë veshje

---- ----
----
----- ----
-----