Ballina Showbiz Engji vishet në fustan të kuq dhe të ngushtë, lë ‘pa mend’...

Engji vishet në fustan të kuq dhe të ngushtë, lë ‘pa mend’ me paraqitjen e fundit

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alarmohet Gjermania, personat që erdhën nga Kosova, më së shumti të prekur me koronavirus

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares shumë të dashur kosovare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të kuq e të ngushtë.

E me këtë paraqitje Engji po duket mahnitëse./ORAinfo/

Alarmohet Gjermania, personat që erdhën nga Kosova, më së shumti të prekur me koronavirus

---- ---- ----
-----