Ballina Showbiz Engji vishet me fustanin më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë...

Engji vishet me fustanin më të bukur, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Engji po di të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Engji tani posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bukur./ORAinfo/

---- ----
-----