Ballina Showbiz Engji vishet e zbukurohet, kështu ka dalë në mbrëmje

Engji vishet e zbukurohet, kështu ka dalë në mbrëmje

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e me këtë pamje po duket mahnitëse./ORAinfo/

---- ---- ----
-----