Ballina Showbiz Engji shoqe e ngushtë me mbesën e saj, shikoni si janë zbukuruar...

Engji shoqe e ngushtë me mbesën e saj, shikoni si janë zbukuruar për të dalë

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është një prej emrave më të përfolur në publik.

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që edhe pse në moshë të re, u bë tejet e suksesshme në muzikën popullore, përcjell ORAinfo.

Paraqitjet e saj gjithmonë plot stil dhe tërheqëse po e bëjnë edhe më të komentuar çdo ditë e më shumë.

Mbrëmë, ajo ka dalë bashkë me mbesën e saj dhe veshja e grimi i tyre mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----