Ballina Showbiz Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

90
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pa shumë grim dhe po duket mirë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----