Ballina Showbiz Engji po kujdeset kaq shumë për Matinin, por do të befasoheni si...

Engji po kujdeset kaq shumë për Matinin, por do të befasoheni si e ka publikuar atë

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer për publikun.

Ajo u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme në muzikën popullore, përcjell ORAinfo.

Tani ajo është shumë e ftuar të performojë ne mbrëmje të ndryshme.

Por krahas kësaj ajo gjen kohë edhe për familjen e saj e sidomos për nipin Matinin.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se po kujdeset për to mirëpo, befason me pozën në të cilën e ka publikuar./ORAinfo/

---- ---- ----
-----