Ballina Showbiz Engji mori sot një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj

Engji mori sot një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engji po di të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Engji tani posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka marrë dhuratë disa buzëkuq./ORAinfo/

---- ----
-----